V Mariánskych Lázňach dobijete baterky a podporíte imunitu

Redakce doporučuje

Premýšľate, ako si pred začiatkom zimy dobiť baterky a posilniť imunitu? Prekonali ste ochorenie covid 19 a stále sa necítite ako predtým? Potom vám odporúčame vyskúšať jeden zo zdravotných alebo wellness pobytov v Mariánskych Lázňach.

Či sa rozhodnete pre víkendový pobyt alebo zostanete dlhšie, vaše telo a myseľ to určite ocenia. Kúpeľné hotely Ensana pre vás pripravili špeciálnu ponuku procedúr určených pre celkovú revitalizáciu vášho organizmu, ale aj balíčky zamerané na posilnenie imunity, vylepšenie postcovidových stavov a regeneráciu dýchacieho ústrojenstva.

Mariánske Lázně, ktoré boli tento rok v lete zaradené na zoznam kultúrneho dedičstva UNESCO, sú preslávené hojnosťou prírodných liečivých zdrojov. Okrem mnohých prírodných minerálnych prameňov sú to aj prírodná rašelina a Mariin prameň, mocný výver prírodného CO2 plynu, ktorý dal mestu meno. Hoci sa Mariánske Lázně nachádzajú na malej ploche, voda z rôznych minerálnych prameňov vykazuje veľkú rozmanitosť chemického zloženia a tak pôsobí liečebne pri najrôznejších zdravotných ťažkostiach od respiračných, cez problémy pohybového aparátu alebo napríklad ochorenie obličiek. Kúpeľné hotely Ensana v ponuke svojich procedúr kombinujú procedúry využívajúce tieto úžasné prírodné zdroje s lekárskou expertízou a ponúkajú tak svojim hosťom liečebné a wellness pobyty, ktoré naozaj fungujú. Preto sa hostia do Mariánskych Lázní tak radi vracajú.

Liečebné pobyty vám vrátia silu a vylepšia dychové techniky

Ak ste prekonali ochorenie covid 19, cítite sa unavení a máte stále problémy

s dýchaním, odporúčame vám program Imunita. Ten v sebe spája silu prírodných zdrojov vo vybraných procedúrach s fyzickými aktivitami zameranými na reštartovanie samoregeneračných procesov v tele. Trpíte problémami s dýchaním? Potom je pre vás pripravený program Zdravé dýchanie, ktorý v sebe opäť spája tradičné procedúry s fyzickými aktivitami zameranými na naučenie sa správnych dychových techník. Naše prírodné liečivé zdroje prirodzene spúšťa samoregeneračné procesy a program pomôže reštartovať a zregenerovať vaše telo, čo povedie k správnemu okysličeniu tkanív a znovu získaniu svojej sily.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Aj umelý vianočný stromček môže byť krásny, ak má realistické ihličie

Rok čo rok nakupujeme živé vianočné stromčeky, pretože milujeme ich tvar, hustotu a najmä vôňu. Raz ročne si predsa môžeme...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img