Rady a NávodyKrásne kadere bez poškodenia. Vyskúšali sme kulmu Rowenta Ultimate Experience Air Care

Krásne kadere bez poškodenia. Vyskúšali sme kulmu Rowenta Ultimate Experience Air Care

Inovatívne natáčanie vlasov bez poškodenia, presne to sľubuje nová kulma od Rowenty. My sme ju v redakcii vyskúšali a rozhodne si ju nemôžeme vynachváliť. Ide o skvelý inovatívny stylingový produkt pre zdravé a pekne upravené vlasy.

Na kulmu má Rowenta Ultimate Experience Air Care pomerne neobvyklý tvar, pretože je do L. Ja sama používam kulmu niekoľkokrát týždenne a som zvyknutá na klasické podlhovasté typy. Musím ale povedať, že sa s touto pracuje oveľa lepšie a rýchlo som si na zmenu zvykla. Je to pohodlnejšie a dobre sa s ňou kulmuje aj na zadnej časti hlavy, kde je to s obyčajnou kulmou o niečo zložitejšie a mnohé ženy mi iste dajú za pravdu, že krútiť všelijako ruky za hlavu je celkom nepríjemné. Rowenta Ultimate Experience Air Care je tiež ľahká.

Keďže si vlasy kulmujem naozaj často, oceňujem, že Rowenta myslí čoraz viac na zdravie vlasov. Tentokrát prišla s vlastnou technológiou Fresh Flow, ktorá používa mierny prúd vzduchu ako ochranu pred nadmernou horúčavou a tiež pekne fixuje vlny. Tie potom vydržia krásne naozaj dlho aj na mojich jemných vlasoch, ktoré sa obzvlášť v jesennom sychravom počasí rýchlo narovnajú.

Na kulme sa dá nastaviť 8 rôznych teplôt od 130 do 200 ° C, takže je vhodná pre všetky typy vlasov od jemných po husté a silné, na ktoré je potrebná vyššia teplota. Technológia ionizátora spolu s kremeňovým keramickým povrchom na odstránenie statickej elektriny zase zanechá vlasy pekne hladké a lesklé.

Prekvapilo ma, aká je kulma rýchla. Nielen, že sa rýchlo nahreje na požadovanú teplotu, ale ani už nemusím čakať dlhú dobu s natočeným prameňom vlasov, než bude pekne zvlnený. Výsledok je viditeľný behom pár sekúnd.

A nakoniec by som vyzdvihla ešte funkciu Smart Memory, vďaka ktorej si môžeme uložiť nastavenia, ktoré nám najviac vyhovujú. Nabudúce aspoň nemusíme premýšľať, akú teplotu a pod. sme si naposledy nastavili a vyhovovala nám. To veľmi oceňujem.

Kulma síce patrí k tým drahším, stojí totiž 2 999 Sk, ale za zdravšie vlasy sa rozhodne oplatí priplatiť. Obzvlášť, pokiaľ patríte k tým, ktoré si, rovnako ako ja, kulmujú vlasy niekoľkokrát týždenne.

Naše weby

Nejnovější články

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper