Pondělí, 5 června, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyČo môžeme urobiť na posilnenie imunity?

Čo môžeme urobiť na posilnenie imunity?

Na nedostatok vitamínu D môžete vyzrieť užívaním doplnku stravy Sanicor D3 Imuno. Obsahuje dennú dávku vitamínu D3 z prírodných zdrojov na podporu imunity a disponuje ľahkým dávkovaním v spreji. My sme ho v redakcii mali možnosť vyskúšať.

Obsiahnutý vitamín D3 je získaný z ovčieho lanolínu a je pre telo lepšie využiteľný ako vitamín D2. doplnok stravy je možné užívať od troch rokov a maximálna dávka sú dva streky denne. Hodí sa ako pri nedostatočnom vystavení slnku v chladnom zimnom období, tak aj v lete kvôli ochrane proti UV žiareniu opaľovacími krémami alebo pri nedostatku vonkajšej aktivity.

A ako nám vyhovoval?

Marta, editorka

Vitamín D užívam od minulej jesene neustále. Obzvlášť v období respiračných ochorení je to skvelý pomocník. Je skvelé, že je dostupná aj takáto forma v spreji. Stačí streknúť do pusy a hotovo. Maličké balenie vydrží pomerne dlho a skvele sa zmestí do kabelky. Potešilo ma tiež, že sú v balení k dispozícii dva rôzne druhy spreja. Môžete si teda na fľaštičku nasadiť, ktorý vám viac vyhovuje. Sanicor D3 Immuno nemá žiadnu chuť, čo je skvelé, pretože tak nebude vadiť ani deťom. Myslím si, že pre deti je to ideálny prípravok, pretože často nerady prehĺtajú tabletky. Keď som si prípravok striekla do úst, ani som nevedela, že tam niečo mám.

Klára, vedúci obchodného oddelenia

Vitamín D a jeho užívanie je pre mňa každodennou rutinou. Od začiatku pandémie, keď som si uvedomila jeho význam pre imunitu tela, si ho doprajem takmer každý deň. Navyše nie som najmladší a spolu s Calciom má veľký význam pre výživu kostí. Testovaný Sanicor D3 Imuno mi veľmi vyhovuje, použitie je veľmi jednoduché – stačí si 2x plne streknúť do pusy a to je celé. je skvelé, že je vhodný po všetky staršie 3 rokov. To ocenia najmä rodičia, keď ich deti odmietajú prehĺtať tabletky alebo piť rozpustené tablety či sirupy. Páči sa mi, že vitamín D3 je na rozdiel od D2 pre telo lepšie využiteľný, mám teda dobrý pocit, že dodávam telu presne to, čo potrebuje. Nielen pre moje kosti, ale aj na podporu imunitného systému. Čo je teraz na jeseň, keď skoro nesvieti slnko veľmi potrebné.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper