Pondělí, 5 června, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Pre ženyNasťahujte si do kúpeľne svojho kaderníka!

Nasťahujte si do kúpeľne svojho kaderníka!

S novinkami Rowenta Ultimate Experience, vyvinutými na základe skúseností francúzskych kaderníkov, môžete mať každé ráno dokonale vyžehlené vlasy s objemom od korienkov ku končekom, pravidelné vlny alebo vlasy perfektne vyfúkané. Snívať o vlastnom kaderníkovi už nemusíte, bezchybný hairstyling zvládnete samy!

Pre zdravé a husté vlasy kaderníci odporúčajú po umytí ich starostlivé vyfúkanie. Pokiaľ vás už pri tejto myšlienke začne bolieť paže, je čas zaobstarať si Rowenta Maestria Ultimate Experience (CV9920). Nový sušič posúva fúkanie na úroveň profesionálneho stylingu – je veľmi ľahký (len 385 g), v kombinácii s digitálnym bezkefovým motorom pre vysoký prietok vzduchu a obzvlášť úzkym koncentrátorom (5 mm) na vysúšanie vlasov máte svet hairstylingu v malíčku. Čím tenší koncentrátor, tým presnejšie úpravy dokážete – vlasy vyfúkate dokonale do hladka alebo cez kefu ľahko vytvoríte vlny. Vďaka jedinečnej ionizačnej technológii Air-To-Care sa k vašim vlasom podľa aktuálnej kondície dostanú správne nabité ióny, lesk a prirodzená rovnováha vlasov tým sú zaručené. O tom, že máte styling úplne vo svojich rukách svedčí aj možnosť výberu až z deviatich rôznych kombinácií stupňov tepla a prúdu vzduchu. Okrem tenkého nástavca je súčasťou sady aj koncentrátor (9 mm) pre nadýchané a pružné vlasy a difuzér pre objem a tvarovanie vĺn. Na zafixovanie výsledného účesu už nie je potrebný lak na vlasy, stačí použiť funkciu studeného vzduchu, ktorý je vďaka digitálnemu bezkefovému motoru okamžitý po prepnutí.

So žehličkou na vlasy Rowenta Inimitable Ultimate Experience (SF8230) si budete pripadať jedinečná každý deň, rovnako ako keď spokojná odchádzate zo svojho obľúbeného salónu. Perfektne vyžehlených vlasov s objemom dosiahnete s nasadeným hrebienkom na žehličke – hrebeň precízne navádza vlasy od korienkov ku končekom cez 3D žehliace pláty s minerálnym povrchom. Dve 3D plávajúce dosky zaručujú optimálny kontakt s vlasmi po celej ich dĺžke. Žehlička je vybavená unikátnou technológiou, ktorá dokonale reguluje teplo v plátoch pre perfektný a rovnomerný výsledok. Vďaka bezchybnej klznosti a zaobleným okrajom nedochádza k ťahaniu ani lámaniu vlasov, ktoré môžete nielen vyžehliť vďaka odnímateľnému hrebienku, ale aj zvlniť alebo natočiť. Pri žehlení je vo vlasoch zachovaných 100% keratínu, vlasy sa lesknú a sú hladké. Žehlička je nahriata iba za 25 sekúnd, voliť môžete od nižších teplôt okolo 120 ° C pre drobné úpravy až po 200 ° C pre ľahkú onduláciu luxusných vĺn. Tvar žehličky bol vyvinutý tak, aby ste mali absolútnu kontrolu nad presnosťou stylingu s vyvinutím minimálnej námahy, čo umožňuje zosilnený rám rukoväte.

Francúzska rodinná firma Groupe SEB, na slovenskom trhu známa vďaka značkám Tefal, Rowenta či Krups, sa v rámci svojho projektu zaväzuje k Opraviteľnosti výrobkov po dobu 10 rokov – to platí už pre celých 95 % produkcie spoločnosti.


Kúpeľňu používa každý takmer denne. Venujte teda starostlivosti správnemu výberu nábytku a doplnkov do kúpeľne.


Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper