Sobota, 4 února, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyRotačný strapcový mop Vileda TURBO je skvelý pre rýchle a spoľahlivé upratovanie.

Rotačný strapcový mop Vileda TURBO je skvelý pre rýchle a spoľahlivé upratovanie.

Nemusíte pridávať saponát, stačí vám na vytieranie len voda
Umývanie podlahy je pravidelná domáca práca, ktorú vykonávame veľmi často. Preč sú doby, kedy sme sa namáhali s vedierkom a handrou. Tie smelo vytlačili moderné mopy. Ako sa s nimi upratuje?
Mali sme v redakcii možnosť testovať strapcový rotačný mop Vileda TURBO, ktorý sa nám teraz veľmi hodil na predvianočné upratovanie. Vytieranie podlahy je ale celoročná domáca práca, takže je pomocníkom na každý deň, nielen na predvianočné upratovanie.

Aká je naša skúsenosť s kvalitným rotačným strapcovým mopom Vileda TURBO?

Upratovanie podlahových krytín nech sa jedná o dlaždice, plávajúcu podlahu alebo lino musíme robiť pravidelne. Podlaha je to, čo sa v domácnosti najrýchlejšie zašpiní, kde sa zachytia nečistoty, vírusy a baktérie alebo sa tvoria nánosy prachu. Testovaný strapcový mop je ďalší skvelý pomocník od značky Vileda.

Naša skúsenosť je naskrz pozitívna. Stačí do vedra napustiť vodu a vďaka rotačnému mopu jednoducho a kvalitne vytrieť. Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam spoľahlivo vyčistí všetky druhy tvrdých povrchov a dostane sa aj do ťažko prístupných priestorov pod nábytkom a rohov.

Mop je veľmi ľahký a pohotový, dobre sa drží a vytieranie je veľmi jednoduché. Strapce z mikrovlákna rýchlo a riadne vyčistia podlahu a odstránia viac ako 99 % baktérií a vírusov* iba pomocou vody bez nutnosti použitia chemikálií. Určite, rovnako ako my oceníte, že po ukončení vytierania strapce rýchlo preschnú a nedržia sa v nich vlhkosť. Dobrou správou je aj to, že trojdielna teleskopická tyč má voliteľnú dĺžku, ktorá dosahuje až 125 centimetrov.

Žmýkanie je tiež veľmi jednoduché a systém – žmýkač je súčasťou vedra spolu so šliapacím pedálom, vďaka ktorému sa mop vyžmýka – to si môžete kontrolovať, prípadne sami regulovať. Mop so strapcami vložíte do tohto žmýkača a zošliapnutím pedála necháte odstredivú silu odstrániť prebytočnú vodu. Ako sa mokrý mop roztočí, vďaka odstredivej sile sa vyžmýka. Perfektné je to, že voda nestrieka okolo, ale pekne všetky stečie späť do vedra. Vedierko obsahuje špeciálnu bariéru, ktorá zabráni striekaniu vody von.

Vytieranie je s testovaným mopom veľmi komfortné.

Všetko je rýchle, spoľahlivé a výsledkom je skvele vytretá podlaha. Tiež údržba vedra je jednoduchá – stačí ho po vytieraní len vypláchnuť a mop dáme schnúť. Hlavica so strapcami sa dá prať v práčke, takže pokiaľ sa vám nezdá jej čistota, nie je nič jednoduchšie ako ju vyprať.

Je dobre skladný – zmestí sa vám niekam do komory alebo do kúta a neprekáža. Rozhodne tento strapcový rotačný mop Vileda TURBO radi odporučíme ďalej!

*Odstraňuje baktérie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavírus z drevených podláh a keramických dlaždíc, testované externým laboratóriom.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper