Deti zadarmo v Nassfelde. Sezóna začína 3. decembra 2021

Redakce doporučuje

V najväčšej lyžiarskej oblasti Korután, v Nassfelde, si od 3. 12. 2021 na preslnených širokých zjazdovkách s garanciou snehu opäť prídu milovníci bieleho športu na svoje. 110 kilometrov zjazdoviek a 30 lanoviek ponúka nezabudnuteľné lyžiarske zážitky. Deti do 10 rokov vrátane skipasu majú navyše v izbe rodičov pobyt úplne zadarmo.
ma1.jpg

„Deti zadarmo“ len Nassfeldu.

Zimná dovolenka pre celú rodinu môže byť drahá. Ale nie v Nassfelde. Práve pre rodiny sa tu ponúka množstvo služieb, ktoré sú cenovo dostupné vďaka špeciálnym ponukám: každú sobotu lyžujú deti do desiatich rokov len za 10,- € na celý deň a tretie dieťa je s rodinným skipasom zadarmo. Okrem toho môžu deti do 10 rokov v období 03. 12. 2021 – 24. 12. 2021 | 09. 01. 2022 – 22. 01. 2022 | 13. 03. 2022 – 18. 04. 2022 s balíčkom „Nassfeld Ski surprise“ bývať v izbe rodičov zadarmo vrátane skipasu. V rámci tejto ponuky si môžete objednať aj „detský balíček“ s lyžiarskym kurzom vr. vybavenie za špeciálnu cenu 32,- € za deň.

Počas chvíľky sa deti naučia lyžovať na mnohých cvičných zjazdovkách a ešte sa zabavia v detskom klube BOBO®. Špeciálne detské hotely ponúkajú okrem lyžovania aj množstvo zimných aktivít pre rodiny.

Zábava v prašane

Tí starší sa schádzajú v snowparku, vo freeridových areáloch alebo na rýchlostných tratiach a zjazdovkách. A kto chce medzitým podniknúť niečo iné, môže korčuľovať na prírodných klziskách na jazerách Weissensee a Presseggersee, užiť si nočné sánkovanie, prechádzať sa romantickou krajinou, vyraziť si na bežky či na pešiu túru, alebo len tak relaxovať vo wellness.

- Reklama -magazin
- Reklama -PR článek

Nejnovější články

Aj umelý vianočný stromček môže byť krásny, ak má realistické ihličie

Rok čo rok nakupujeme živé vianočné stromčeky, pretože milujeme ich tvar, hustotu a najmä vôňu. Raz ročne si predsa môžeme...
- Reklama -magazin

Více od autora

- Reklama -spot_img