Pondělí, 5 června, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyTestujeme novinku medzi kávami: Jacobs Crema si nás získala plnou chuťou a...

Testujeme novinku medzi kávami: Jacobs Crema si nás získala plnou chuťou a jemnou penou

Nevieme ako vy, ale my v redakcii máme na káve veľmi rady lahodnú penu, ktorá celý nápoj zjemní. Lenže u instantných káv, ktoré sú rýchle na prípravu a nepotrebujú kávovar, to väčšinou býva celkom problém. Jacobs Crema nás ale navnadila unikátnou technológiou, ktorá sľubuje konečne instantnú kávu s penou.

Spoločnosť Jacobs Douwe Egberts prišla s unikátnou technológiou, ktorá spôsobí, že po zaliatí horúcou vodou vytvoria kávové kryštáliky Jacobs Crema jemnú penu. Ide o mrazom sušenú rozpustnú 100% kávu s príjemnou arómou a intenzívnou chuťou.

Ako nám táto novinka zachutila?

Veronika, redaktorka
Predtým som kávu nepila vôbec, pretože veľmi nemám rada horkú chuť. Teraz si niekoľkokrát týždenne dám cappuccino, ale priznám sa, že si ho kupujem hlavne kvôli lahodnej pene. V tomto som asi barbar, ale kávu bez mlieka jednoducho nevypijem. Trošku mlieka som si teda pridala aj do Jacobs Crema a musím povedať, že ma táto káva veľmi milo prekvapila. Má plnú chuť, ale nie je príliš horká. Po zaliatí vodou a rozmiešaní v hrnčeku sa navyše vytvorí jemná a výborná pena, ktorá chuťový zážitok spríjemňuje. Môžem odporučiť.

Kávu pijem denne a nedokážem si bez nej predstaviť deň. Mám to po mame, ale na rozdiel od nej už si nemôžem dať šálku po 17. hodine večernej. Zaspala by som. Mám rada, keď má káva jemnú krémovú penu a lahodnú chuť. Horkosť kávy ešte vždy zjemním mliekom. Bez neho v káve ani ranu, či už ide o obyčajné kravské alebo alternatívne náhradky. Hoci mám radšej mletú kávu, čas od času siahnem aj po rozpustnej, ktorej príprava je oveľa rýchlejšia. Novinka od Jacobs Crema ma milo prekvapila. Má ešte bohatšiu penu, než predtým a je veľmi chutná.

Klára, obchodné oddelenie
Rozpustnú kávu pijem pravidelne, niekedy aj s mliekom. Testovaná novinka mi veľmi chutí, káva Jacobs patrí medzi moje obľúbené. Určite ju rada odporučím ostatným milovníčkam kávy. Navyše mnoho mojich kamarátok tiež pije rozpustnú kávu, takže keď ma navštívi, musím mať doma minimálne jedno balenie navyše. Kávu pijem aj na raňajky, je to taký môj ranný rituál. Jacobs Crema má výraznú kávovú chuť, bohatú penu, keď si ju uvarím, mám z nej radosť.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper