Pondělí, 5 června, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
BývaniePredsieň a obývacia časť ako najčastejšie priestory pre návštevníkov

Predsieň a obývacia časť ako najčastejšie priestory pre návštevníkov

Chodba je prvým priestorom, ktorý vidíme pri vstupe do domu. Preto je dôležité venovať pozornosť každému detailu, aby každého návštevníka zaujala na prvý pohľad. Predstavivosti sa medze nekladú, preto sa nebojte použiť farby a dizajnové kusy nábytku. Centrom stretávania sa nielen s rodinou, ale aj s priateľmi je potom obývacia izba. Aj tu je dôležité dbať na každý detail, či už pri výbere nábytku alebo dekorácií. Pozrime sa na to, ako by mali tieto miestnosti vyzerať.

Úložné priestory

V predsieni vyniknú minimalistické kusy nábytku s praktickým úložným priestorom, ktoré vytvoria jednoducho útulnú predsieň, kde môžete uložiť všetko potrebné. obľúbeným úložným priestorom sú nepochybne šatníkové skrine, ktoré môžu byť vstavané, vyrobené na mieru a zvyčajne vypĺňajú celú dĺžku steny. Práve sem sa ukladá sezónne oblečenie, napríklad kabáty alebo bundy, alebo veci, ktoré jednoducho nenosíte tak často. Šatníkové tyče sú praktické a budú nástrojom na úsporu miesta. Tí, ktorí majú radšej všetko úhľadne uložené vo vzorovaných komínoch, sa môžu rozhodnúť pre policovú skriňu alebo jednoducho pre kombinovanú skriňu, ktorá obsahuje police aj šatníkovú tyč. Na dvere môžete pridať zrkadlo, aby ste si mohli skontrolovať oblečenie pred odchodom.

Komody ako dôležitý kus nábytku

Ďalšou nevyhnutnou súčasťou sú komody, ktoré môžu byť zásuvkové, s policami alebo kombinované. Možno ich použiť aj ako botník alebo jednoducho na uloženie zimných čiapok a šálov. Komodu zlaďte s dizajnom šatníkových skríň, aby interiér pôsobil jednoducho a vzdušne. Dôležitou súčasťou každej predsiene je okrem predsieňovej skrine tiež lavica. Má tiež veľkorysý úložný priestor a vyniknú ako skvelý dizajnový kúsok v miestnosti.

Obývacia izba ako dominantný priestor

Pohľad každého návštevníka sa zastaví na obývacej izbe ako hlavnej miestnosti každého domu. Dajte dôraz na sedacie súpravy, ktoré v priestore vyniknú. Veľmi obľúbené sú aj obývacie steny, ktoré majú dostatok úložného priestoru. Môžete si vybrať malé alebo veľké steny, v matnom alebo lesklom vyhotovení, farebné alebo v drevenom dekore. Vyberte si dizajnové kúsky v rovnakej farebnej škále, ktoré dodajú interiéru nádych rafinovanosti a sofistikovaných detailov. Doplniť ho môžete aj kusovým kobercom, ktorý bude čerešničkou na torte. Nezabudnite všetko zladiť do dokonalosti, aby ste sa vy aj vaši návštevníci cítili ako doma.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper