Pondělí, 5 června, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
BývanieKonečne poriadny sušiak na prádlo

Konečne poriadny sušiak na prádlo

Ani v dobe elektrických sušičiek sa bez sušiaku na prádlo neobídeme. Ako si vybrať taký, ktorý nám nebude prekážať, ale súčasne ho budeme mať pohodlne po ruke?

Sušiak na prádlo šetrí naše peňaženky. Na rozdiel od sušičky nám bielizeň vysuší zadarmo slniečko, alebo využijeme prirodzené teplo v interiéri. Sušiaky často inštalujeme v kúpeľniach. Výhodou je, že je v týchto miestnostiach teplejšie, nad vaňou môžeme zavesiť aj to oblečenie, ktoré sme dokonalo nevyžmýkali, naviac nám tu prádlo príliš neprekáža. Stropný sušiak na prádlo má tyče, ktoré sme schopní vďaka prepracovanému mechanizmu spúšťať nižšie, aby sa nám veci jednoducho vešali aj dávali dolu. Bez bielizne je nenápadný, neruší a nezavadzia.

Sušenie v kúpeľni môže byť problematické v letných mesiacoch

Vtedy nám veci z práčky schnú pomalšie a môžu zatuchnúť. Riešením je dať si sušiak na balkón. Tu ho využijeme celoročne. V lete nám veci z práčky na balkóne uschnú často do hodiny. Slniečko nám ich vysuší zadarmo, bielizeň je voňavá a pokiaľ veci správne zavesíme, nemusíme sa príliš trápiť ani so žehlením. Ale prádlo vyschne na balkóne aj v zime a nemusí nám prekážať v kúpeľni. Ideálne ho je ihneď prežehliť, čím nám doschne.

Sušiaky na strop sú veľmi praktické

Vytiahnete ich vysoko, takže nezavadzajú. Prádlo sa vešia na pevné tyče, ktoré sa omnoho jednoduchšie otrú od špiny než textilné lanká. Veci sa pri zavesení menej krčia. Každá tyč sa dá samostatne spustiť presne do takej výšky, akú potrebujete. Vďaka tomu sa so zaveseným textilom jednoducho manipuluje, ale tiež máme možnosť oblečenie sušiť v rôznych výškach tak, aby sa menej prekrývalo, a tým urýchliť jeho sušenie na slniečku.

Moderné stropné sušiaky dodáva Penar Slovakia

Sušiaky na prádlo sú ponúkané v rôznych typoch s počtom 5, 6 alebo 7 tyčí. Sušiaky je možné kupovať v nezmontovanom aj v zmontovanom stave. V tejto podobe je sušiak pripravený k okamžitej inštalácii. Sušiaky sú veľmi odolné aj na balkónoch, kde na ne svieti slniečko a pôsobí UV žiarenie.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper