Neděle, 26 března, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodySpravte zo svojej záhrady zábavný priestor pre svoje deti

Spravte zo svojej záhrady zábavný priestor pre svoje deti

Leto je oficiálne vo vzduchu, vtáky si pospevujú svoje dvorné melódie, slnko nám opäť hreje pokožku a z bazénov sa sťahujú zimné kryty.  Práve cez leto trávime my i naše ratolesti veľa času vonku, preto je dôležité pripraviť im záhradu tak, aby v nej mohli zažiť zábavné chvíle. Hra je základom detstva a inšpiratívna vonkajšia hracia plocha môže deťom poskytnúť veľa hodín zábavy. Ale ako spraviť z vašej záhrady miesto vhodné na hru? Možno by ste sa chceli vyhnúť hracej súprave, ktorá zaberá vzácny priestor na dvore, alebo sa nechcete na hračky pozerať po celý rok z interiéru vášho domova. Pomocou niektorých jednoduchých stratégií môžete začleniť hru do svojej záhrady. V tomto článku vám prinesieme niekoľko nápadov.

Pieskovisko

Deti sa radi hrajú v pieskovisku alebo na pláži. Kopú, stavajú hrady, zakopávajú hračky, jazdia na nákladných autách, miešajú piesok s vodou, preosievajú piesok cez lievik a môžu vymyslieť množstvo iných nápaditých aktivít . Hranie sa v piesku je pre deti super hmatový celotelový zážitok, ktorý im dáva úžasné príležitosti na zábavu, učenie a zmyslové vstupy. Piesok poskytuje potenciálne upokojujúci zmyslový zážitok a podnecuje predstavivosť. Umiestnenie pieskoviska na dvor umožní deťom priblížiť sa k rastlinám a motýľom a vtákom, ktoré priťahujú. Vy si zatiaľ môžete vytiahnuť plážové lehatká a pozorovať ako sa vaše deti hrajú.

Využite vertikálny priestor

Tabule, lezecké steny, detské stany a vedrá s hračkami môžu byť zavesené na záhradných múroch, plotoch a stromoch, vďaka čomu budú v malej záhrade menej vizuálne rušivé.

Príjemné osvieženie

Pôžitok, ktorý poskytujú detské nafukovacie bazény je neuveriteľný. Niektoré z najlepších spomienok sú vytvorené pri hre s priateľmi a rodinou. Bazén nie je len skvelým doplnkom vášho domova, ale spája rodinu a umožňuje vám vytvárať vzácne spomienky. Vedeli ste, že plávanie a hra vo vode zlepšujú spánok? Takže po pár hodinách strávených v bazéne budú vaše deti pripravené na kvalitný spánok.

Vstavaný úložný priestor na hračky

 Priznajme si to, deti majú tendenciu hromadiť veci. Úložný priestor na lavičke je skvelou alternatívou, ako nechať hračky na dvore, ale zároveň vám nebudú zavadzať.  

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper